Stage for the Ages Tour: شاهد ساخت جهانی پیچیده هر مجموعه در جاه طلبانه ترین اجراهای تیلور سویفت باشید.

Architectural Digest logo

از زمان راه اندازی آن در مارس 2023، صحنه تور Eras یک پس زمینه همه جانبه برای جاه طلبانه ترین اجراهای تیلور سوئیفت تا به امروز فراهم کرده است. در واقع، پس از آخر هفته افتتاحیه سریال بی‌نظیر، یک شوخی در اینترنت پخش شد: به مجموعه‌ای تصادفی از عکس‌هایی که در طول شب گرفته شده‌اند نگاه کنید – برخی حتی با فاصله چند دقیقه از هم گرفته شده‌اند – و هرگز نمی‌دانید که همه آنها آمده‌اند. از همان پیشنهاد . چیزی که با رنگ صورتی مه آلود شروع می شود، به یک گرگ و میش درخشان و دراماتیک ختم می شود – با توقف های مواج فراوان در میان، از جنگل های افسانه ای اثیری گرفته تا آسمان خراش های پر انرژی جنگل بتنی.

مایا مینوچا، یکی از طرفدارانی که در چندین برنامه شرکت کرده است، می‌گوید: «(صحنه) تقریباً برای هر آهنگ تغییر می‌کند، و این احمقانه است که فکر کنیم اکثر هنرمندان صحنه یکسانی را برای کل مجموعه خود دارند. تبلیغات این کنسرت که بر اساس «عصر» تقسیم می‌شود، طرفداران را به سفری سه ساعته در میان تقریباً تمام آلبوم‌های 18 ساله این خواننده می‌برد. جنی لو، یکی از طرفدارانی که در این تور شرکت کرده و حساب TikTok The Thrifty Swiftie را اداره می‌کند، می‌گوید: «گروه‌ها قطعاً این امکان را فراهم کردند. من در تمام مدت کنسرت از صندلی کوچکم حرکت نکردم، اما به 10 دنیای مختلف منتقل شدم. آریل میراندا، یکی از کنسرت‌کنندگان، موافق است. او می‌گوید: «این یک تجربه فوق‌العاده بود.

اکنون، بیش از یک سال پس از این پدیده جهانی، این خواننده همچنان طرفداران خود را با انواع لباس‌ها، فهرست‌های آهنگ و حتی مجموعه‌ای کاملاً جدید برای جشن گرفتن آخرین انتشار خود نگه می‌دارد. بخش شاعران شکنجه شده. با تمرکز واضح بر ساخت جهان، تبلیغات به طراحی صحنه خیره کننده ای که کمک می کند موسیقی او در طول کنسرت پیروزمندانه زنده شود، نگاهی بیندازید.

را عاشق عصر

سوئیفت در اولین شماره تور خود برای اعصار.

سوئیفت در اولین شماره تور خود برای اعصار

عکس: کوین وینتر/ مدیریت حقوق TAS/ گتی ایماژ

سوئیفت نمایش را با قطعاتی از آلبوم هفتم خود آغاز می کند. عاشق. میراندا با اشاره به لغو ششمین تور تیترال خود، Lover Fest، سوئیفت در سال 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا، می‌گوید: «انگار از جایی که ترک کرده بود، ادامه داد. پس از برجسته شدن آلبوم با رنگ های زرد، صورتی و زرد، سوئیفت، با لباس های درخشان، آهنگ هایی مانند «خانم آمریکاییانا و شاهزاده دل شکسته» و «تابستان بی رحمانه» را می خواند، در حالی که رقصندگان با استفاده از ملیله های بلند با درخشش صورتی اجرا می کنند. نمایشگرها دو طاق پیروزی صورتی را نشان می‌دهند که به‌طور تاریخی برای احترام به کسی یا بزرگداشت یک رویداد مهم ساخته شده‌اند – حرکتی مناسب برای شروع تماشای منحصربه‌فرد.منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/the-eras-tour-set-design