17 تا از دانستنی های جالب دنیا 17 ترین حقایق جالب از سراسر جهان

او در عرض فقط ۳ ثانیه ۱۰۰ کیلومتر در ساعت سرعت می‌گیرد. رکوردی که حتی سریع‌ترین خودروهای فراری هم نتوانسته‌اند بشکنند. ۵۷.۵۰٪ جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند. ۲۱- یک اسب در طول یک سال ۷ برابر وزن بدن خود غذا مصرف می‌کند.

سختگیری‌های فراقانونی مانع توسعه اشتغال در استان‌های محروم/ جوانان جویای کار کردستان سردرگم در راهروی بانک‌ها

در اتحادیه اروپا روزانه هر راس گاو به میزان 5/2 دلار مورد حمایت مالی قرار می گیرد، اما 75 درصد جمعیت قاره آفریقا با پولی بسیار کمتر از این رقم به زندگی روزانه خود ادامه می دهند. آیا میدانید ارزش مادی تمام عناصر بدن انسان کمتر از ۱۰۰۰ تومان است. در این مطلب با دانستنی های تصویری اعم از علمی، ورزشی، سلامت و … دانستنی های جالب جدیدمحشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای دانستنی های علمی برای تبلبغات است. دانستن مطالب جالب درباره خاک و ویژگی های خاص آن به مواد تشکیل دهنده و موجودات درون آن بستگی دارد.

  • تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.
  • گفته می شود که کمبود خواب در زنان شدیداً باعث ایجاد سطح بالایی از پریشانی روانی، رفتارهای خشن و افسردگی می شود.
  • ۹۹.۳۰ برابر مردمی که امروزه بر سطح زمین زندگی می‌کنند، در زیر خاک مدفون شده‌اند.
  • رقم معاملات غیرقانونی مواد مخدر در جهان به 400 میلیارد دلار می رسد.

5.آیا میدانستید مرتفع ترین نقطه هلند فقط 321 متر بالاتر از سطح دریاست. 3.آیا میدانستید شهر هوتن در هلند به دلیل استفاده اهالی آن از دوچرخه یکی از پاک ترین و امن ترین شهرهای دنیاست. 2.آیا میدانستید سرود ملی هلند یکی از قدیمی ترین سرودها در جهان و سابقه آن به قرن شانزدهم برمیگردد. 15 درصد زوج ها به طور طبيعي و بدون هيچ مشكلي دريك سال اول زندگي مشترك بارور نمي شوند.

بیوگرافی لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا با عکس فرزندان

صاحبان این کافی شاپ ها قصد مسموم کردن شما را ندارند و علت آن به دلیل آب دریای خاص در این منطقه می باشد . پرندگان نر توانایی زیادی برای جلب توجه پرندگان ماده دارند . مطالعه در مورد پرندگان به این موضوع اشاره می کند که پرندگان نر همراه با ظاهری جذاب تنها می توانند سیگنالهای یکنواختی را ایجاد کنند . طبق مطالعات انجام شده ، رنگ های روشن در منقار پرندگان معمولاً برای نرها وجود دارد و باعث می شود که توجه زیادی به آن ها جلب شود و معمولاً در فصل های جفت گیری رنگ منقار ها جذاب تر خواهد شد . مهندسی های بسیار پیچیده در برج پیزا به کار رفته است که همگان آن را می دانند .

دانستنی های خفن علمی

17 تا از دانستنی های جالب دنیا 17 ترین حقایق جالب از سراسر جهان امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از سایت برفانک تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید. 84-در هرم خئوپوس در مصر كه 2600 سال قبل از مبلاد ساخته شده است، به اندازه‌اي سنگ به كار رفته كه مي‌توان با آن ديواري آجري به ارتفاع 50 سانتي‌متر دور دنيا ساخت. 91-تعداد انسان‌هايي كه به وسيله خر كشته مي‌شوند، از انسان‌هايي كه در سانحه هوايي مي‌ميرند بيشتر است. 84 -قلب یک جوجه تیغی در حالت عادی ۱۹۰ بار در دقیقه میزند که دوران خواب زمستانی به ۲۰ بار در دقیقه کاهش می یابد.