13 بهترین فروش مبلمان و معاملات خانه در روز یادبود

Clever logo

رقابت برای بهترین فروش مبلمان روز یادبود در سال 2024 به طور رسمی آغاز شده است. تعطیلات در 27 مه امسال است، اما بسیاری از بهترین فروش های اولیه روز یادبود به لطف فروش های بهاری و روز مادر در حال انجام است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. اوایل ژوئن خوش شانس بودم.

بنابراین، چه به دنبال یک قطعه سرمایه گذاری بزرگ مانند یک مبلمان جدید شیک، برخی از مبلمان اتاق خواب جدید، یا برخی از ارتقاء دکوراسیون سرگرم کننده مانند لمس چوب دستی، یک چراغ زیبا، یا برخی از ملافه های زیبا هستید – ما جمع آوری کرده ایم. هر چیزی که برای زنده کردن فضای خود نیاز دارید ما بالا و پایین‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم تا بهترین فروش‌های مبلمان را برای خرید در روز یادبود این آخر هفته برای شما به ارمغان بیاوریم — که برخی از تبلیغاتخرده فروشان مورد علاقه از Burrow، Wayfair و موارد دیگر.

آیا به فرش نو نیاز دارید؟ سپس می‌خواهید از فروش پاورقی‌های سرنا و لیلی خرید کنید، جایی که می‌توانید تا 13 مه تا 30 درصد تخفیف روی تمام فرش‌ها دریافت کنید.

فرش دستباف هیلزبورو

ملافه و لباس خواب: لمس نهایی برای هر اتاقی که به دقت طراحی شده است. اکنون فرصتی برای امتحان مارک ملافه‌ای است که هم اپرا و هم آدری لی سردبیر تجارت مهر تأیید خود را نشان دادند. این آخر هفته روز مادر، تا 30٪ صرفه جویی کنید. توصیه می‌کنیم مجموعه‌های لمینت بامبو را که در لمس خنک هستند، تهیه کنید.

Wayfair برای کسانی که “من به یک تکه مبلمان، سریع نیاز دارم!” لحظات. آنها همچنین برای فروش تعطیلات عالی هستند. در حال حاضر، خرده‌فروشی بزرگ روز مادر را با ۲۵ درصد تخفیف برای هر چیزی که به آشپزخانه مربوط می‌شود جشن می‌گیرد، و به شما این امکان را می‌دهد که به مادرتان (یا خودتان) یک مخلوط کن، ظروف آشپزی، یا اجاق توستر سرخ‌کن جدید بدهید.

اجاق توستر با هوا سرخ کن نقره ای Cuisinart با گریل

اگر به دنبال این هستید که اتاق غذاخوری، دفتر کار، اتاق نشیمن یا هر فضای دیگری در خانه خود را با قطعات جدید تزئین کنید، مطمئناً می خواهید فروش روز یادبود دسترسی زودهنگام Castlery را بررسی کنید. راشل فلچر، سردبیر ارشد کسب و کار، خوابیدن روی مبل سکشنال جاناتان را دوست داشت، و می‌توانید مبل چرمی جاناتان را که همراه با عثمانی است با قیمتی بیش از 200 دلار خریداری کنید.

مبل راحتی چرمی جاناتان Castleery با بازو

قاب تخت مورد علاقه همه از Clever fave Floyd در این آخر هفته روز یادبود 20٪ تخفیف و تا 30٪ تخفیف در سراسر سایت ارائه می دهد.

چیزهای زیادی برای شما وجود دارد میتوانست در طول فروش تابستانی فروشگاه شرکت، انبار کنید، اما توصیه می کنیم به وضعیت بالش های داخلی و خارجی خود نگاه کنید. به هر حال، می‌توانید تا 35 درصد تخفیف برای لحاف، بالش و سایر ملافه‌ها با کد SUMMER24 و تا 30 درصد تخفیف در سرتاسر سایت برای هر چیز دیگری دریافت کنید – بدون نیاز به کد.

ست لباس راحتی کشباف

این قطعاً یکی از بهترین معاملات مبلمان روز یادبود است – در حال حاضر، می‌توانید با خرده‌فروشی Burrow 60 درصد تخفیف در سراسر سایت دریافت کنید. این به معنای تخفیف های بزرگ برای مبل های شیک، مبلمان فضای باز، صندلی های برجسته، صندلی های راحتی، میزهای کناری، چارچوب تخت، کمد، و موارد دیگر از برند مورد علاقه کارمندان Clever است. این قطعا یکی از بزرگترین فروشندگان در این لیست است.

رله خارجی 5 عدد

اگر می‌خواهید ظروف آشپزی زیبایی داشته باشید، به برند Our Place نگاه نکنید. این برند قابلمه‌ها و تابه‌هایی را در رنگ‌های زیبا و حتی برخی از وسایل آشپزخانه می‌سازد که از گذاشتن آن‌ها در محل زندگی خود بدتان نمی‌آید. آدری لی ویراستار تجارت شخصاً عاشق چدن Always Pan است که می توانید اکنون به عنوان بخشی از فروش بهاره 40٪ در محل ما آن را به فروش برسانید.

جای ما همیشه از چدن است

تشک اکو ارگانیک آووکادو موقعیت خود را به عنوان یکی از تشک های مورد علاقه ما که در جعبه عرضه می شوند حفظ کرده است و شما می توانید تشک اکو را هم اکنون با 130 دلار تخفیف به عنوان بخشی از تخفیف 20 درصدی آووکادو در روز یادبود دریافت کنید.

تشک اکو آووکادو ارگانیک

Zinus که برخی از فریم‌های تخت مورد علاقه ما را می‌سازد، با کد MOM10 10% تخفیف در سراسر سایت ارائه می‌کند. ما از این فرصت استفاده می کنیم و تشک چای سبز Ultra Cooling را که در حال حاضر 46 درصد تخفیف دارد، به دست خواهیم آورد.

تشک چای سبز اصل زینوس

اشلی در طول پیش‌نمایش روز یادبود، به مشتریان پیشنهادهای داغ می‌دهد. می‌توانید قاب‌های تخت، کمد، سرویس‌های غذاخوری، مبلمان پاسیو، میزهای قهوه‌خوری اتاق نشیمن، مبل‌ها، تشک‌های Tempur-Pedic و هر چیز دیگری را که برای تجهیز کل آپارتمان نیاز دارید، پیدا کنید.

میز ناهار خوری بارلین و 4 صندلی

اگر رویای تفریحات حیاط خلوت و شب‌های دنج کنار آتش را می‌بینید، با ویژه‌های آخر هفته روز مادر Solo Stove همراه باشید. با تخفیف تا 12 درصد در سراسر سایت، می توانید رویاهای خود را محقق کنید. فقط از کد تبلیغاتی HOTMOMS استفاده کنید.

گودال آتش سوزی چوب سوز Bonfire 2.0 تک اجاق

کارمندان باهوش تشک های کاسپر زیادی را امتحان کرده اند (و دوست داشته اند). در واقع، ما یک داستان کامل را به برخی از شخصیت های مورد علاقه خود اختصاص داده ایم. یکی از آنها تشک Nova بود که نورا تیلور، مشارکت کننده دریافت که تعادل کاملی بین تجمل و پشتیبانی ایجاد می کند. اگرچه کاسپر دیگر تشک Nova را نمی فروشد، اما می توانید تشک بسیار مشابه Dream Max Hybrid را با 30٪ تخفیف به عنوان بخشی از معاملات روز یادبود این برند خریداری کنید.

تشک هیبریدی کاسپر دریم مکس

منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/memorial-day-furniture-sales