13 بهترین فروش تشک روز یادبود در سال 2024

13 بهترین فروش تشک روز یادبود در سال 2024

در نظر بگیرید که آیا تشکی را ترجیح می دهید که نرم و بالشتک باشد یا تشکی با حس فنری و فنری. موقعیت خواب خود را در نظر بگیرید: آیا به پهلو، پشت یا شکم می خوابید یا بین هر سه حالت تلنگر می زنید؟ و اگر با شریک زندگی خود می خوابید، باید نیازهای او را نیز در نظر بگیرید. تهیه لیستی از تشک های ضروری می تواند مفید باشد تا مطمئن شوید قبل از گرفتن کیف پول خود، همه جعبه های خود را چک کرده اید.

خرید آنلاین تشک در فروشگاه در روز یادبود

بسیاری از مردم می دانند که یکی از بهترین مزایای خرید تشک در فروشگاه این است که می توانید تشک را قبل از خرید آن را امتحان کنید و از مناسب بودن یا نبودن تشک آن احساس کنید. شما همچنین تیم کاملی از نمایندگان فروش را در اختیار دارید تا به هر سؤالی که ممکن است دارید بلافاصله پاسخ دهند. بحث در مورد این مزایا سخت است، اما خرید آنلاین تشک مزایایی دارد که باید آنها را نیز در نظر بگیرید:

قیمت ها بهتره

یکی از بزرگترین مزیت های خرید تشک آنلاین این است که تشک های آنلاین معمولاً ارزان تر از رقبای خود در فروشگاه هستند، به خصوص وقتی که معاملات تشک روز یادبود را در نظر بگیرید. بسیاری از برندهای تشک مستقیماً برای شما ارسال می‌شوند، و حذف واسطه و هزینه‌های اضافی در فروشگاه می‌تواند به کاهش هزینه‌ها کمک کند. البته، اگرچه قیمت‌ها ارزان‌تر است، خرید آنلاین گزینه «قبل از خرید را امتحان کنید» را حذف می‌کند، اما بسیاری از برندها با ارائه آزمایش‌های خواب سخاوتمندانه و بازپرداخت رایگان این مشکل را جبران می‌کنند تا بتوانید احساس واقعی تشک خود را پس از خرید به دست آورید. . آن را بخر.

گزینه های بیشتری خواهید داشت

به طور کلی، خرید آنلاین به شما امکان می دهد تشکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد، صرف نظر از اینکه چقدر خاص هستند. تنها در این لیست، برندهای آنلاین تشک را قرار داده ایم که همگی گزینه های متعدد تشک را ارائه می دهند. صدها برند تشک با کیفیت بالا وجود دارد که طیف وسیعی از تخت‌خواب‌ها را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهند. از سوی دیگر، فروشگاه‌های آجر و ملات از نظر تعداد تشک‌هایی که می‌توانند حمل کنند محدود هستند، بنابراین بعید است که تشکی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای خاص شما باشد.

خرید و تحویل آسان

وقتی تشک آنلاین می‌خرید، می‌توانید برای پیدا کردن نیازهای خود وقت بگذارید، درباره بهترین مارک‌ها تحقیق کنید و تشک‌های مورد علاقه‌تان را مقایسه کنید بدون اینکه از طرف فروشندگان برای تصمیم‌گیری فوراً تحت فشار باشید. حتی اگر در طول فروش تعطیلات خرید می‌کنید، هنوز چند روز فرصت دارید تا قبل از پایان معاملات در مورد تشک خود تصمیم بگیرید. پس از خرید، تشک خود را مستقیماً درب منزل تحویل خواهید گرفت و برخی از برندها خدمات تحویل دستکش سفید را ارائه می دهند که در آنجا بسته بندی می کنند، تشک شما را تنظیم می کنند و تشک قدیمی را برمی دارند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر گزینه تنظیم در خانه را برای تشک خود ندارید، بیشتر تخت‌خواب‌های جعبه بزرگ و سنگین هستند و حمل آن به تنهایی ممکن است دشوار باشد. اگر نیاز دارید تشک خود را از پله ها بالا ببرید یا در مجتمع آپارتمانی زندگی کنید که ممکن است بسته شما به جای اینکه مستقیماً در درب منزل شما باشد، به اتاق پست تحویل داده شود، باید در نظر بگیرید.

سوالات رایج

بهترین تشک برای خرید در روز یادبود چیست؟

Emma، Nectar و DreamCloud برخی از بزرگترین تخفیف های این فصل را بر روی تشک ارائه می دهند. با این حال، خرید تشک تا حد زیادی به نیازهای فردی بستگی دارد، بنابراین حتماً راهنمای ما را برای نکاتی در مورد نحوه خرید در طول فروش تشک در روز یادبود بررسی کنید.

چگونه برای بهترین قیمت تشک خرید کنیم؟

ما قبلاً تعدادی از بهترین فروش‌های تشک روز یادبود (Saatva، Nectar، Helix، DreamCloud، و موارد دیگر) را جمع‌آوری کرده‌ایم، اما اگر هنوز در حال جستجو هستید، ببینید هزینه تشک مورد علاقه‌تان در طول زمان چگونه تغییر کرده است و چقدر تغییر کرده است. قیمت فعلی ذکر شده است تا متوجه شوید که چقدر مقرون به صرفه است. همچنین کیفیت تشک را نسبت به قیمت در نظر بگیرید.

بهترین راه ها برای خرید آنلاین تشک چیست؟

خرید آنلاین تشک، طیف وسیعی از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد و به راحتی تشک هایی را که پیدا می کنید با نیازهای فردی خود مقایسه می کنید. با این حال، حتما قبل از خرید تحقیق کنید، به خصوص در مورد سیاست های بازگشت و ضمانت، در صورتی که تشک را دوست ندارید. برای راهنمایی های خاص برای خرید تشک آنلاین، اطلاعات بیشتر را در راهنمای ما در بالا بخوانید.

بهترین زمان برای خرید تشک چه زمانی از سال است؟

به طور کلی، تعطیلات بزرگ در ایالات متحده معمولا بهترین زمان های سال برای خرید یک تشک جدید است، به لطف تخفیف های عمیق ارائه شده توسط برندهای بزرگ. علاوه بر روز یادبود، می‌توانید برای روز کارگر، روز رئیس‌جمهور، چهارم ژوئیه و جمعه سیاه/دوشنبه سایبری منتظر معاملات تعطیلات باشید.

منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/best-mattress-sales-memorial-day