صافکاری pdr با قیمت ویژه و بهترین صافکاری | mehrariya

به همین دلیل می‌توان گفت صافکاری با دستگاه pdr اشاره به صافکاری بدون رنگ می باشد که این کار برای رفع ایرادات جزئی بدنه انجام می‌شود. روش دیگر که متداول ترین کاربرد عملی برای صافکاری بدون رنگ، ترمیم صدمات ناشی از تگرگ، ضربه و قری  روی درها و گلگیرها، چین و چروک های جزئی، تورفتگی های بزرگ بدون آسیب به بدنه است استفاده از تگرگ کش صافکاری می باشد. احتمالا برایتان جالب باشد که بدانید شیوه های ترمیمی بدون رنگ ریشه در دوران باستان دارد. حدود قرن 3 میلادی ظروف و لوازم طلا، نقره، مس و قلع را به روش های مشابه امروز بازسازی می کردند. که بدنه خودرو را در کسری از زمان و با کسری از هزینه به حالت کارخانه باز می‌گرداند.

اموزش دستگاه پی دی ار

نوع اعمال رنگ بر روی بدنه در کارخانه متفاوت است، به همین دلیل اغلب خودروهای رنگ شده قابل تشخیص هستند، به خصوص اگر ماشین کهنه‌تر باشد. اگر چه برای بخشهای رنگ شده، از کد رنگ یکسان با سایر سطوح بدنه استفاده می‌شود، اما چون رنگ اصلی بدنه در اثر نور خورشید و اکسیداسیون زرد و مات می‌شود، تفاوت بخش رنگ شده با سایر سطوح بدنه اغلب کاملا آشکار می‌باشد. در صافکاری با دستگاه صافکار باید بسیار در کار صافکاری ماهر باشد تا کار خود را خوب انجام بدهد. اگر صافکار ماهر نباشد، خودرو امکان دارد با ریزش رنگ مواجه شود و امکان دارد خسارت های بزرگ و غیرقابل جبرانی به خودرو وارد شود.

آشنایی با صافکاری بدون رنگ پی دی آر و تجهیزات پر کاربرد در این زمینه

شما میتوانید خودرو های خود را برای صافکاری به استارلوکس بسپارید. متداول‌ترین تکنیک‌های PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه برای بیرون کشیدن قری ها روی بدنه است. برای بیرون کشیدن، از قسمت بیرون بدنه چسب و یا برگه های مخصوصی طراحی شده است. با تنظیم دقیق آن ها در محل مورد نظر لکه ها و چروک های ریز و درشت به سادگی صاف می شوند.

لوازم چسبی

صافکاری با میله pdr یکی از روش های صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد. زمانی از صافکاری pdr استفاده می شود که تو رفتگی و آسیب های وارد شده جزیی تر بوده و نیاز به ضربات شدید برای صافکاری ندارد. صافکاری پی دی ار با داشتن میله های مقاوم باعث می شود که قسمت هایی از خودرو به خوبی ترمیم شود. میله ها بدلیل داشتن جنس مقاوم باعث می شود صافکاری به خوبی انجام شود و خودرو شما به خوبی ترمیم شود. میله های صافکاری پی دی ار باعث ظرافت بیشتری هم در کار می شود.

ما به صورت خودکار پس از ارائه خدمات صافکاری، خدمات پولیش خودرو را نیز برای شما اجرا صافکار pdr میکنیم. خدمات پولیش خودرو یکی از خدمات بسیار مهم برای خودرو شما است. شما عزیزان میتوانید به صورت جداگانه هم از خدمات پولیش خودرو استفاده کنید. از صافکاری PDR برای صافکاری بدون رنگ ، حفره روی درها و گلگیرها ، چین و چروک های جزئی ، تو رفتگی های بزرگ و آسیب بدنه استفاده می شود.

  • البته عوامل تاثیر گذار دیگری نیز در تعیین قیمت صافکاری نقش بسیار مهم و ویژه ای دارند.
  • اگر در تهران زندگی می کنید، با ما تماس بگیرید یا ارزیابی خود را به صورت آنلاین با استفاده از فرم برای ما ارسال کنید.
  • باتوجه به تقاضای مشتریان تیم اتوصافکار خدمات صافکاری pdr در محل را به مجموعه خدمات خود افزود و تعداد زیادی صافکار سیار در سراسر ایران برای ارائه خدمات در نظر گرفت.
  • در این روش ابتدا کارشناسان خبره مجموعه استارلوکس پس از مشاهده خودرو آسیب دیده آن را بررسی میکنند.

صافکاری pdr با قیمت ویژه و بهترین صافکاری | mehrariya