در عصر دانش، متخصص بهترین کارت گرافیک

اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید پیشنهاد میشود Radeon RX 6800 XT را از دست ندهید. در ضمن این ابزار نقاط ضعف شما را هم میگوید و راهکارهایی برای بهبود آن ارائه میدهد. رتبه هشتم کارت گرافیک ها در لیست بهترین کارت گرافیک های AMD متعلق به AMD Radeon RX 570 می باشد که از زمان عرضه آن مدت نسبتا زیادی میگذرد ولی با این حال با هم گزینه خوبی برای اجرای بازی های میان رده می باشد. MSI Radeon RX 6700 XT Gaming X یک گزینه عالی برای اجرای بازی های گرافیکی است که به قول گیمر ها “مرگ ندارد” و میتوانید بازی های خود را با کیفیت های متفاوت تا 4K اجرا نمایید. در هر حال Acer یک برند تجاری مناسب لپ تاپ می باشد و ما لپ تاپ های این شرکت را بیشتر به افرادی که بودجه نسببتا پائینتری دارند توصیه می کنیم. اگر قصد خرید یک کارت گرافیک مناسب را دارید پیشنهاد ما به شما همین مورد است که با استفاده از پردازشگر آن میتوانید بازی های ویدیویی تا 1440p را اجرا کنید.

در ادامه یاد میگیریم که چگونه بک لینک بگیریم تا سایت ما رتبه بهتری در نتایج گوگل پیدا کند. همین مورد کافی است تا کیفیت و راندمان نرمال سازی بازی توسط کارت گرافیک با سرعت بهتری انجام شود. در واقع باید بدانید که پایه و اساس ساخت این کارت گرافیک روی دایرکس 11 انجام شده است که ویژگی و وسعت بهتری را برای اجرای بازی های تحت ویندوز مایکروسافت عرضه میکند. اگر بدنبال یک کارت گرافیگ مقرون به صرفه با اجرای 1080 برای بازی های ویدیوی هستید این مورد بهترین کارت گرافیک AMD برای بازی 1080 می باشد. این GPU یکی از رقبای پردازنده Nvidia GeForce RTX 306 می باشد که تنها تفاوت آن قیمت بالاتر پردازنده AMD است. این کارت گرافیک در مقابل محصولاتی با این رنج قیمتی از شرکت انویدیا حرفی برای گفتن ندارد زیرا همان طور که اشاره شد تنها برای گیمرهایی ساخته شده است که بدنبال کارت گرافیک مقرون به صرفه هستند.

کارتهای جدید مثل GTX 1660 Ti یا RTX 3050 از انویدیا و RX 5700 و RX 5600 XT از AMD و همچنین کارتهای قدیمیتر مثل GTX 1070 و RX Vega 56 در این دسته قرار میگیرند و در بازه قیمتی بین 10 تا 20 میلیون تومان قرار دارند. این محصول را میتوان اصلی ترین رقیب Nvidia GeForce RTX 3060 Ti دانست که عملکردی با کیفیت 1440p را در پیش گرفته است و از لحاظ سرعت پردازش گرافیکی هر دو در یک سطح قرار دارند. پردازنده گرافیکی AMD Radeon RX 5700 XT یکی از آن مواردی است که ویژگی های خوب و کلیدی را دارا بوده که در کنار این موارد قیمت مناسبی را نیز دارا می باشد. این مورد که به شکل عجیبی قدرتمند و کارآمد می باشد توانسته اصلی ترین دلیل و استرس برای رقیب باشد که سرعت جریان پردازنده آن به 4608 خواهد رسید. در مورد یک Arc A380 کاملاً نو، دست کم می دانید که در استخراج مورد استفاده قرار نگرفته است.