بهترین قیمت انواع DVD R W لپ تاپ با گارانتی IranFSO کامپیوتر افق

و مرحله کپی بسیار سریع تر است که شما انتظار می رود که قبل از شما متوجه آن حق در مقابل شما ارائه شده است. RAM که مخفف Random Access Memory است ، محلی برای ذخیره سازی کوتاه مدت است که کامپیوتر شما از آن برای اجرای فرایندها استفاده می کند. هنگام خرید رایانه جدید ممکن است علاوه بر مقدار RAM ، زیاد به آن فکر نکنید. نسل های متفاوت سرعت متفاوتی را ارائه می دهند و فقط با سیستم های خاصی سازگار هستند.

راه اندازی کسب و کار آنلاین با یک پیشنهاد ویژه

RAM  لپ تاپ دارای 204 پین است در حالی که RAM دسکتاپ دارای 240 پین است. اکثر سیستم‌های رایانه‌ای امروزی خود را با این روند تطبیق می‌دهند بنابراین تعویض دو حافظه غیرممکن است. رایانه‌های رومیزی دارای اسلات توسعه بیشتری نسبت به لپ تاپ‌ها هستند. برخی از رایانه‌های رومیزی می‌توانند تا هشت اسلات برای ورودی حافظه داشته باشند.

خصوصا در مورد cd ها و dvd هایی که اتوران auto run)) سنگین تری دارند. آموزش تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ یکی از مباحث آموزشی در واحد آموزش تعمیرات لپ تاپ است. این بخش یکی از بخش های پرکاربرد لپ تاپ است که مرور زمان مستهلک می شود و نیاز به تعمیر و تعویض دارد.

  • هر چه بیشتر از سی دی رام کامپیوتر خود استفاده کنید لنز شما سریع تر ضعیف می شود و شما زودتر به تعمیر سی دی رام کامپیوتر نیاز پیدا می کنید و ممکن است مجبور به تعویض سی دی رام کامپیوتر خود شوید.
  • دی وی دی رایتر ها ، قادرند اطلاعات تمام فرمت های سی دی و دی وی دی را بازخوانی نموده و اطلاعات جدید را روی این حافظه های نوری بنویسند ؛ بنابراین محدودیتی در استفاده از سی دی یا دی وی دی نخواهید داشت .
  • در ماشین ها نیز با CarPlay و دیگر امکانات نیاز به دیسک نوری کمتر شده است.

پس اگر لپ تاپ شما دو پورت کنار هم نداشته باشد، باید به فکر رایترهای تک کابل باشید. البته با یک کابل افزایش طول USB، می‌توان این مشکل را حل کرد، ولی به هر حال یک کابل دیگر کمی کار را سخت می‌کند. حتی اگر VOVSoft می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای طیف گسترده ای از دیسک های با قابلیت نوشتن کپی، آن بهتر کار میکند در دی وی دی. بنابراین، VOVSoft چاقو ارتش سوئیس در جهان دیسک نوری رایت نیز معروف است.

این دو حافظه بستگی زیادی به نیاز مادربرد کامپیوتر دارد. به عنوان مثال ، اگر مادربرد تا 4 گیگابایت رم اجازه می‌دهد ، نمی‌توانید آن را به 8 گیگابایت رم ارتقا دهید. راهنمای مهم دیگر هنگام خرید هر نوع حافظه ، تعداد پین‌های روی مموری استیک است. همیشه به دنبال یک برچسب روی RAM باشید تا از تعداد پین‌ها و دسته رم RAM مطلع شوید.

درایو نوری اینترنال پایونیر